Słuchaczem Uniwersytetu może zostać każda osoba, która:
* jest w wieku powyżej 55 lat,
* podpisze deklarację członkowską,
* opłaci składkę roczną.


NASZ UNIWERSYTET PROWADZI REGULARNE SPOTKANIA, WYKŁADY, PRELEKCJE, SEMINARIA, SZKOLENIA, KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO I NIEMIECKIEGO,  KURSY KOMPUTEROWEJ, WARSZTATY, SPOTKANIA Z CIEKAWYMI OSOBAMI.
 DZIAŁAJĄ SEKCJE REHAJOGI, PŁYWANIA, AEROBIKU W WODZIE ORAZ GIMNASTYKI.
ZAINTERESOWANI MAJĄ MOŻLIWOŚĆ ROZWIJANIA SWOICH ZDOLNOŚCI W SEKCJI MALARSKIEJ I CERAMICZNEJ, A TAKŻE W SEKCJI WOKALNEJ CZY TAŃCA LINIOWEGO.
KILKUNASTU CZŁONKÓW SKUPIA SEKCJA BRYDŻOWO – SZACHOWA GIER PLANSZOWYCH.
SĄ ORGANIZOWANE LICZNE SPOTKANIA INTEGRACYJNE NP: INAUGURACJA W TEATRZE IM. ADAMA MICKIEWICZA W CIESZYNIE, ZAKOŃCZENIE ROKU AKADEMICKIEGO, POWITANIE JESIENI, ANDRZEJKI, BAL KARNAWAŁOWY, SPOTKANIA ŚWIĄTECZNE, KULIGI.
SŁUCHACZE UTW UCZESTNICZĄ W LICZNYCH KONCERTACH MUZYCZNYCH, TEATRALNYCH ORAZ OPEROWYCH ORAZ W WIELU WYCIECZKACH KRAJOWYCH I ZAGRANICZNYCH.
SŁUCHACZE CUTW UCZESTNICZĄ  W IMPREZACH NAUKOWYCH, SPORTOWYCH, INTEGRACYJNYCH, KULTUROWYCH O REGIONALNYM LUB OGÓLNOPOLSKIM ZASIĘGU.
W 2016 ROKU I 2017 ROKU STARTOWALI W OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE SPORTOWEJ UTW W ŁAZACH I RABCE ZDRÓJ , GDZIE ZDOBYLI MEDALE.
WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH DALSZYM ROZWOJEM OSOBISTYM, KREATYWNYM ŻYCIEM, CHĘTNYCH DO ZACHOWANIA AKTYWNOŚCI INTELEKTUALNEJ, FIZYCZNEJ PRZY JEDNOCZEŚNIE PRZYJEMNIE SPĘDZONYM CZASIE W MIŁYM TOWARZYSTWIE, SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ZAPISYWANIA SIĘ.
ZACHĘCAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ I NADCHODZĄCYMI WYDARZENIAMI NA STRONIE INTERNETOWEJ http://utwcieszyn.us.edu.pl. , tel: 536 257 624
Zapisy będą odbywały się w biurze CUTW w Collegium Technicum na Uniwersytecie Śląskim

43-400 Cieszyn,  ul.Bielska 62, pokój nr 18

Już od 17 sierpnia
w każdy czwartek miesiąca w godzinach 13 – 15.30
oraz dodatkowo w okresie  od 17 sierpnia do 24 września w każdy poniedziałek w godz. 10.00 – 12.00
Zapisujący się powinni mieć przy sobie dowód osobisty.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Wycieczki zagraniczne

Wycieczki zagraniczne 2018

wtorek, 11 październik 2016 13:24

Aktywny Senior

X Olimpiada Łazy

środa, 04 kwiecień 2018 14:30