W tej cenie jest opłata klimatyczna wynosząca 20,- zł.
Aktualnie robimy listę chętnych na ten wyjazd.
O sanatoriach w Truskawcu można się dużo dowiedzieć z Internetu wpisując w Google sanatorium Truskawiec „Szachtar”
Wyjazd jest przewidziany z Cieszyna.
Chętni na wyjazd do Truskawca dostaną z Biura Turystyki GOLD TOUTR – Umowę Zgłoszenia Udziału w imprezie Turystycznej.
Wszelkie informacje o tym wyjeździe może państwu udzielić i zapisy przyjmuje
( z upoważnienia Zarządu ) pani  Maria Goszyk  tel.  504 258 338 ,  która jest w bezpośrednim kontakcie z Biurem Podróży Gold Tour.
Wycieczka do Lwowa i inne wycieczki fakultatywne za dodatkową opłatą.

Świadczenia w Sanatorium „Szachtar”

• 10 noclegów w sanatorium, w pokojach w pokojach 2 osobowych, z pełnym węzłem sanitarnym, ręcznikami, telewizorem i czajnikiem.
  • Wyżywienie: 10 śniadań, 10 obiadów i 10 kolacji w formie serwowane – menu do wyboru spośród 5 proponowanych zestawów na każdy posiłek.
  • Konsultacje lekarskie w dniu przyjazdu, podstawowe badania w pierwszych trzech dniach pobytu.
  • Na wniosek lekarza prowadzącego dodatkowe bezpłatne konsultacje specjalistów: internista, urologa, seksopatologa, ginekologa, kardiologa, endokrynologa, otolaryngologa, chirurga, dermatologa, okulisty, neuropatologa, gastroenterologa, pulmonologa, dietologa.
  • Minimum 7 dni zabiegowych, w tym do 6 zabiegów dziennie. Liczba i rodzaj zabiegu uwarunkowana jest stanem zdrowia pacjenta i decyzją lekarza podjętą na podstawie konsultacji i badań. Jeżeli z powodu świąt państwowych Ukrainy liczba dni zabiegowych będzie mniejsza niż 7 to uczestnik ma prawo do wykorzystania zabiegów przypadających na ten dzień w inny dzień zabiegowy.
  • Dostępne zabiegi: masaż ręczny, prysznic cyrkularny, kąpiele mineralne, perłowe i ziołowe, wanny wirowe do masażu kończyn górnych i dolnych, prysznic na prostatę i hemoroidy, mikro-lewatywy ziołowe i olejowe, zroszenia waginalne, zraszanie jelita grubego wodą mineralną RG-5, procedury fizjoterapeutyczne, gimnastyka lecznicza w basenie, lecznicze gliny (borowiny), ozokeryt, inhalacje, aromaterapia, tampony rektalne, instalacje pęcherza moczowego, siłownia.
  • Badania w cenie: podstawowe badanie krwi, moczu, krwi na cukier, EKG.
  • W oficjalne święta państwowe Ukrainy (dni wolne od pracy), gabinety lekarskie nie wykonują zabiegów.
  • Dostęp do wody mineralnej według zaleceń lekarza: Naftusia, Maria.
  • Przejazd  autokarem z Cieszyna do Truskawca i na trasie powrotnej (klimatyzacja, WC, DVD, barek).
  • Opiekę pilota/rezydenta w trakcie przejazdu oraz rezydenta podczas trwania turnusu.
  • Wycieczka turystyczna z przewodnikiem po Truskawcu.
  • Ubezpieczenie KL do kwoty 15 000 Euro, KR do kwoty 6 000 Euro,  NNW: NWI do 15 000 PLN + NWS do kwoty 15 000 PLN i bagaż do kwoty 1 000 PLN.
  • Ubezpieczenie obejmuje następstwa chorób przewlekłych i nowotworowych oraz gwarancję wypłaty odszkodowania osobom będącym pod wpływem alkoholu w chwili zdarzenia.
  • Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji w wysokości 2,95 % wartości całej imprezy (ok. 60,- zł).

Wycieczki zagraniczne

Wycieczki zagraniczne 2020