Ogłaszamy VII Konkurs Fotograficzny Uniwersytetów Trzeciego Wieku !!!

Aktualności

Uniwersytet Trzeciego Wieku Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej z radością ogłasza i zaprasza do udziału w VII Konkursie Fotograficznym Uniwersytetów Trzeciego Wieku.

Konkurs jest dedykowany słuchaczom UTW z województw: śląskiego, łódzkiego, małopolskiego i w tym roku też z woj. opolskiego i świętokrzyskiego. Tematem VII edycji jest „Fotografia muzyką duszy„. Organizatorem konkursu jest Uniwersytet Trzeciego Wieku Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej. Celem konkursu jest pokazanie piękna i różnorodności ponadpokoleniowej utrwalanej na fotografiach przez słuchaczy Uniwersytetów Trzeciego Wieku. Tegoroczny Konkurs jest wobec tego przewidziany w trzech kategoriach tematycznych: architektura, przyroda/natura, człowiek.

Prace można nadsyłać do 10 marca 2024 r. – zgodnie z regulaminem, na adres e-mail: konkurs.utw@wsb.edu.pl

Finał konkursu przewidziany jest na maj 2024 r.

Plakat wschod slonca na tle aparatu fotograficznego