Komunikat – Sekcja Turystyki Pieszej

Komunikaty

Sekcja Turystyki Pieszej Cieszyńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wie-ku w Cieszynie zaprasza na koleją wędrówkę pieszą, w dniu 23.05.2024 r. tj. w najbliższy czwartek.
Wyjazd Wispolem -o godz. 10.50 z przystanku na wiadukcie ul. Kolejowa, jedziemy do Bażanowic, skąd ścieżkami polnymi , przez niewielki lasek dojdziemy do Goleszowa (ok.4km). Spacer poprowadzi Mieczysław Prawdzik. Ok. godz. 13.00 w Goleszowie, przy GOK-u dołączymy do naszych znajomych – studentów UTW na wykład w plenerze i dalszy spacer. Wykład pt.”Bioróżnorodność Pogórza Cieszyńskiego – sekcja terenowa” poprowadzi goleszowianin dr nauk biologicznych Tomasz Beczała. Powrót do Cieszyna w godz. po południowych pociągiem lub autobusem.
Informacje: Danuta Urbańczyk-Zysek,