Uroczyste zakończenie Roku Akademickiego 2023/2024

Komunikaty

Zapraszamy 20.06.2024r. Impreza jest organizowana w ramach obchodów jubileuszu 20 – lecia Cieszyńskiego Uniwersytetu III Wieku przez Zarząd przy współpracy Burmistrza Miasta Cieszyna, COK Domu Narodowego, Zamku Cieszyn oraz Arcyksiążęcego Browaru Zamkowego w Cieszynie.

Jubileusz patronatem honorowym objęli: Starosta Cieszyński, Burmistrz Miasta Cieszyna, Uniwersytet Śląski, Wydział Sztuki i Nauk o Edukacji w Cieszynie, Cieszyńska Rada Seniorów oraz Bank Spółdzielczy w Cieszynie.
Patronat medialny: Głos Ziemi Cieszyńskiej i portal internetowy OX.pl.

Termin: 20 czerwca 2024 – czwartek od godziny 16:00 – 19:00
Miejsce: Wzgórze Zamkowe, pod namiotem na terenie amfiteatru.

W programie:
• Podsumowanie Roku Akademickiego 2023/2024
• Koncert jazzowy GM Jazz Quartet to kolejna odsłona projektu muzycznego Gabrieli Szymańskiej i Michała Kasztury.

Tym razem wokalistka i gitarzysta zaprosili do współpracy saksofonistę Marcina Żupańskiego i kontrabasistę Bartłomieja Stuchlika. Kwartet zaprezentuje amerykańskie oraz polskie standardy jazzowe.

Zapewniamy:
• placki ziemniaczane z wyrzoskami lub ze śmietaną • kromka chleba ze smalcem i ogórkiem
• kołocz
• gorące napoje: kawa, herbata
• piwo

Impreza ma charakter otwarty i serdecznie zapraszamy Członków CUTW z osobami towarzyszącymi oraz wszystkich Seniorów i Sympatyków CUTW.
Koszt uczestnictwa dla naszych słuchaczy Cieszyńskiego Uniwersytetu III Wieku wynosi 20 zł.
Pozostali goście będą mogli zakupić „jedzonko” po atrakcyjnej cenie. Przysmaki przygotowane przez Koło Gospodyń Wiejskich z Cieszyna-Marklowice zadowolą każdego uczestnika imprezy.
Zapisy do dnia 18.06.2024 przyjmuje Anna Balcy tel. 698 762 640